Białka Tatrzańska - zimowisko 2020

Białka Tatrzańska - jeden z najlepszych, zimowych ośrodków w Polsce. Miłośników białego szaleństwa przyciągnie ponad 30 doskonale przygotowanych tras, które zaspokoją potrzeby początkujących, ale też spełnią oczekiwania najbardziej wymagających. Dzięki systemowi Tatry Ski możecie korzystać aż z 5 kompleksów narciarskich: Kotelnica, Bania, Kaniówka, Jurgów Ski, Czorsztyn Ski.

 

PROGRAM: 

1. Obóz Paintball i Archery Tag (wiek 10-19)

Paintball w zimie to wspaniała zabawa i mnóstwo emocji. Podczas obozu będziecie mieli do wykorzystania, aż 1250 kul. To gwarancja niezapominanych wrażeń i doskonałej zabawy. Zapewniamy Wam pełen osprzęt i umundurowanie. W trakcie rozgrywania scenariuszy takich jak: ochrona prezydenta, przejmowanie zagajnika, death match czy napoleonka powalczycie o flagę, bazę, przetrwanie własne i swojego zespołu. Kolejną propozycją są coraz popularniejsze Archery Tag czyli tzw. bitwy łuczników. Jest to sport z pogranicza paintball’a i łucznictwa. Nowa koncepcja drużynowej gry (z wykorzystaniem bezpiecznych strzał, zakończonych miękkim, piankowym grotem), która dzięki taktycznemu myśleniu i kreatywnemu podejściu daje ogromną dawkę adrenaliny i zabawy. Do tego w programie: ogniska z pieczeniem kociołka, strzelanie z wiatrówki, nauka rozpalania ogniska, udzielania pierwszej pomocy oraz budowy obozowiska w warunkach zimowych.

2. Obóz narciarsko-paintballowy + Archery Tag (wiek 10-19)

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę na nartach .

Extremalne doznania, dwa fakultety i maksymalna moc wrażeń! Czekają Was bitwy paintballowe takie jak Zdobądź Flagę, Ochrona Prezydenta, Przejmowanie Zagajnika, Death Match czy Napoleonka. Do waszej dyspozycji będzie aż 1250 kul, pełen osprzęt i umundurowanie. Do tego Archery Tag, czyli tzw. bitwy łuczników, to sport z pogranicza paintball’a i łucznictwa. Nowa koncepcja drużynowej zabawy z wykorzystaniem bezpiecznych strzał, która dzięki taktycznemu myśleniu i kreatywnemu podejściu daje ogromną dawkę adrenaliny i zabawy. Dodatkowo podczas maksymalnie 10 godzin (max. 3 wyjazdy) w asyście wykwalifikowanych instruktorów, będziecie doskonalić swoją jazdę na nartach na stokach Kotelnicy Białczańskiej.

3. Obóz snowboardowo-paintballowy + Archery Tag (wiek 10-19)

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę na nartach lub snowboardzie.

Extremalne doznania, dwa fakultety i maksymalna moc wrażeń! Czekają Was bitwy paintballowe takie jak Zdobądź Flagę, Ochrona Prezydenta, Przejmowanie Zagajnika, Death Match czy Napoleonka. Do waszej dyspozycji będzie aż 1250 kul, pełen osprzęt i umundurowanie. Do tego Archery Tag, czyli tzw. bitwy łuczników, to sport z pogranicza paintball’a i łucznictwa. Nowa koncepcja drużynowej zabawy z wykorzystaniem bezpiecznych strzał, która dzięki taktycznemu myśleniu i kreatywnemu podejściu daje ogromną dawkę adrenaliny i zabawy. Dodatkowo podczas maksymalnie 10 godzin (max. 3 wyjazdy) w asyście wykwalifikowanych instruktorów, będziecie doskonalić swoją jazdę na snowboardzie na stokach Kotelnicy Białczańskiej.

4. Stoprocent Rekreacja (wiek 10-19)

Tak bogatego programu jeszcze nie było. Relaks, aktywność, poznawanie i chiil będą się przeplatać ze sobą, a Wy wyjedziecie naładowani pozytywną energią.

#PRZYGODOWO: Archery Tag – czyli super bezpieczne strzelanie z miękkimi strzałkami realizując ciekawe scenariusze. Zwiedzicie centrum Zakopanego i kupicie sobie pamiątkę na Krupówkach. Wjedziemy wyciągiem na Kotelnię Białczyńską, zapierające dech w piersiach widoki gwarantowane. Strzelanie z wiatrówki.

#ZAGADKOWO: Gra terenowa: Tatrzański Yeti Gra miejska odkrywająca tajemnice pięknej Białki Tatrzańskiej.

#PLANSZÓWKOWO: Białe Historie, Jenga, Uno, Prawo dżungli, Dixit, Alias Party, Twister.

#KULINARNIE: Góralski MasterChef – porozmawiamy o zasadach savoir vivre, regionalnej kuchni i przyrządzimy pyszny tatrzański kociołek. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.

#EVENTOWO: Imprezy oraz ciekawe wydarzenia proponowane przez Białkę Tatrzańską.

#TANECZNIE: Zumba, taniec hula, belgijka czy macarena, dyskoteka.

#ARTYSTYCZNIE: karaoke, projektowanie i wykonanie własnej obozowej koszulki.

#AKTYWNIE: Wyścigi rzędów na wesoło, ślizgacze śnieżne – czyli kto najdalej i najśmieszniej zjedzie mając do dyspozycji dmuchane koła czy inne odlotowe ślizgi, dla chętnych lodowisko i łyżwy (ok. 20 zł).

#RELAKS: kąpiele w Termie Bania, kino na chilu, ploty i opalanie buźki na stoku ogrzewani gorącymi promieniami.

5. Szkółka Narciarska (wiek 7-19)

Szkółka przeznaczona jest dla osób zaczynających swą przygodę z nartami, ale i też dla uczestników chcących doskonalić, polepszyć i rozwinąć swe umiejętności jazdy. Codziennie czekają Was 4-godzinne szkolenia w asyście wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Grupa początkująca w trakcie obozu nauczy się: prawidłowej postawy ciała podczas jazdy, bezpiecznych upadków, skutecznego hamowania, kontrolowania prędkości, zjazdów pługiem oraz szusem, a także różnych technik skrętów. Grupa zaawansowana będzie doskonalić wymienione wyżej umiejętności oraz poznawać tajniki zaawansowanych skrętów ciętych, a dla chętnych zafundujemy podstawy Freestyle. Do każdych zajęć przygotuje Was kreatywna rozgrzewka. Instruktorzy pomogą Wam dobrać odpowiedni sprzęt, który po obozie będziecie potrafili ustawiać i konserwować. Wasze postępy w nauce poddamy analizie video.

6.Szkółka Snowboardowa (wiek 7-19)

Szkółka przeznaczona jest dla osób zaczynających swą przygodę ze snowboardem, ale i też dla uczestników chcących doskonalić, polepszyć i rozwinąć swe umiejętności jazdy. Codziennie czekają Was 4-godzinne szkolenia w asyście wykwalifikowanej kadry instruktorskiej. Grupa początkująca w trakcie obozu nauczy się: prawidłowej postawy ciała podczas jazdy, bezpiecznych upadków, skutecznego hamowania, kontrolowania prędkości, zjazdów pługiem oraz szusem, a także różnych technik skrętów. Grupa zaawansowana będzie doskonalić wymienione wyżej umiejętności oraz poznawać tajniki zaawansowanych skrętów ciętych, a dla chętnych zafundujemy podstawy Freestyle. Do każdych zajęć przygotuje Was kreatywna rozgrzewka. Instruktorzy pomogą Wam dobrać odpowiedni sprzęt, który po obozie będziecie potrafili ustawiać i konserwować. Nie zabraknie dekalogu snowboardzisty. Wasze postępy w nauce poddamy analizie video. 

7.Termalny Relaks (wiek 7-19)

Gwarantowana świetna zabawa podczas czterech wyjść do Termy Bania, Aquaparku Zakopane, Termy Szaflary i Termy Bukowina. Na miłośników wodnego szaleństwa czekają liczne zjeżdżalnie, fale wodne, groty z wodospadami, masaże wodne, jacuzzi, kąpiele w basenach sportowych, rekreacyjnych i termalnych, z których nie wychodząc z wody będziecie mogli podziwiać panoramę Tatr (temperatura wody do 38°C). 

8. Warsztaty Artystyczno- Projektowe (wiek 7-19)

Celem warsztatów jest rozwijanie sprawności manualnych i pobudzanie twórczej inwencji podczas codziennych 2-3 godzinnych zajęć. Z pomocą takich technik jak ołówek, tusz, farba, węgiel poznacie zasady szkicu, rysunku i malarstwa. Poznacie rolę barwy w sztuce i projektowaniu. Stworzycie dzieła malarskie na papierze oraz podobraziu. Nie obędzie się bez projektowania, ozdabiania i wykonywania przedmiotów użytkowych: decoupage – w oryginalny sposób ozdobicie przedmioty użytkowe; biżuteria – własnoręcznie wykonacie bransoletki, kolczyki, wisiorki; rzeźba – nauczycie się kompozycji rzeźbiarskiej; garderoba – zaprojektujecie, a następnie upiększycie koszulkę. Zajęcia odbywać się będą pod okiem wychowawców z Uniwersytetu Artystycznego. Na koniec swoje arcydzieła zaprezentujecie na wernisażu.

 

Czekają Was dwie wycieczki: do Zakopanego na Krupówki oraz do kompleksu basenów termalnych Terma Bania. Ponadto zorganizujemy Wam bogaty program animacyjny: dyskoteki, karaoke, grę terenową „50-tkę”, wyścigi rzędów, gry planszowe i fabularne (Twister, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.

 

Program fakultatywny

-Archery Tag - strzelanie z łuku. Gra w terenie z wykorzystaniem bezpiecznych strzał. Zabawa, która podbija świat. – 35 PLN/os.

-Bitwa paintballowa – 45 PLN/os. Cena zawiera: osprzęt, umundurowanie oraz 150 kul.

-Fotorelacja na płycie CD – 40 PLN/os.

-Popołudniowe szusowanie na stoku dla osób jeżdżących – ok. 70 PLN/os. Cena zawiera: opiekę instruktorów, transport, skipass. Cena nie zawiera: kosztu wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego.

 

Zakwaterowanie:

7 noclegów w dwóch ośrodkach wypoczynkowych. Ośrodek Wypoczynkowy „Groń” położony w miejscowości Groń. Noclegi w dwupiętrowych całorocznych domkach, w pokojach 3-,4-,5- i 6-osobowych z łazienkami oraz TV. Teren ośrodka monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej. Na terenie ośrodka: kawiarenka, pizzeria, bilard (płatny), stół do tenisa stołowego, stół do piłkarzyków oraz sala szkoleniowa przeznaczona na spotkania integracyjne i dyskoteki. DW „A.W. Dziadkowiec” - góralski dom wczasowy położony w centrum Białki Tatrzańskiej. Pokoje 2-, 3-, 4-, 5-, 6- osobowe z łazienkami i TV. Na terenie obiektu: sala do gry w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki oraz dart.

Uwaga: Zakwaterowanie w ośrodku Dziadkowiec możliwe tylko w turnusie 3 lub 5. O dokładnym podziale zakwaterowania Rodzice będą informowani tydzień przed rozpoczęciem obozu.

 

Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

 

Świadczenia

- Wyżywienie całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w restauracji ośrodka. Pierwszy posiłek - kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport Autokar turystyczny.

- Ubezpieczenie Signal Iduna S.A. – SKI.

- Opieka wychowawcy - instruktora.

- Realizacja programu

 

Informacje praktyczne

- W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji.

- Cena nie zawiera kosztu karnetów oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego, dopłat za transport z miast (o koszty pytaj w biurze)

- Możliwość wykupienia diety specjalnej (wegetariańska,wegańska,bezglutenowa,bezmleczna) - 100 PLN os./pobyt

- Dzienny Skipass – 7-15 lat 70 PLN/os.; 16-18 lat 80 zł PLN/os.

- Wypożyczenie sprzętu:

- Narty+ buty+ kije –ok. 30 PLN os./dzień

- Gogle lub kask – ok. 10 PLN os./dzień

Ważne: opłata za Skipass oraz wypożyczenie sprzętu uiszczana jest na miejscu.

 

Osoby, które wykupią fotorelację na płycie CD otrzymają ją drogą listowną po zakończeniu obozu.

 

 (alm.)

 

NAZWA

Obóz Paintball i Archery Tag

 

 - Obóz snowboardowo-paintballowy + Archery Tag

Rekreacja 

Szkółka narciarska 

Termalny Relaks Warsztaty Artystyczno- Projektowe

 

Szkółka Snowboardowa

 

Obóz narciarsko-paintballowy + Archery Tag

Data Cena
11.01 - 18.01.  1.499 zł   1499 zł  1449 zł  1399 zł 1599 zł 1449  1399 zł 1499 zł
18.01 - 25.01.  1.499 zł   1499   1449   1399 zł 1599  1449  1399 zł 1499 zł
25.01 - 01.02.  1.499 zł   1499   1449   1399 zł 1599  1449  1399 zł 1499 zł
01.02 - 08.02.  1.499 zł 
 1499   1449   1399 zł 1599  1449  1399 zł 1499 zł
08.02 - 15.02.  1.499 zł   1499   1449   1399 zł 1599  1449  1399 zł 1499 zł
15.02 - 22.02.  1.499 zł 
 1499 zł  1449 zł  1399 zł 1599  1449  1399 zł

1499 zł