Bieszczady - Lesko - zimowisko 2020

Bieszczady - poznaj z nami ich niepowtarzalny klimat!

Zalety: karnety w cenie, bez tłumów na stoku, wizyta w parku wodnym, popołudniowe animacje.

Tylko tam można znaleźć spokój od miejskiego gwaru, krystalicznie czyste powietrze i dziką przyrodę.

 

PROGRAM: 

1. Obóz narciarski z Bieszczadzką Adrenaliną (wiek 7-19)

Obóz snowboardowy z Bieszczadzką Adrenaliną (wiek 7-19)

SKI PASS NA CAŁY POBYT ZA DARMO!!!!!!!

Dzień 1: Przyjazd do Lesko SKI, obiadokolacja, zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne i wieczór integracyjny.

Dzień 2: Po śniadaniu sprawdzenie umiejętności narciarskich/snowboardowych. Podział na grupy zaawansowania, szkolenie na stoku. Po obiedzie dekalog narciarski/snowboardowy oraz nauka smarowania, ostrzenia oraz konserwacji sprzętu. Po kolacji gra towarzyska „Wielki zakład” - będziecie zakładać się z drużyną przeciwników o to, że nie dadzą rady wykonać zadania, które dla nich wybierzecie. Zadania słowne przetestują wasz zasób słów oraz pamięć, twórcze - pozwolą pochwalić się artystyczną duszą, a ruchowe - rozruszają całe ciało (oraz mózgi współgraczy).

W tej grze będziecie często triumfować i równie często ponosić porażki, przede wszystkim jednak będziecie się doskonale bawić podziałem na drużyny.

Dzień 3: Po śniadaniu 4-godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie podział na dwie „Bieszczadzkie Drużyny Survivalowe” które 200 m od ośrodka zbudują leśne szałasy, rozpalą ogień i przygotują potrawy dla swoich kolegów. Po kolacji dyskoteka tematyczna.

Dzień 4: Po śniadaniu 4-godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie Bumper Ball czyli nowa, szalona forma gry w pikę. Uczestnicy wchodzą do dmuchanych kul które gwarantują dużo śmiechu oraz solidną dawkę adrenaliny. Po kolacji wieczorne szusowanie oraz film i dla chętnych wieczór pizzy.

Dzień 5: Po śniadaniu 4-godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie strzelanie z broni pneumatycznej do tarczy i puszek oraz strzelanie z łuku do profesjonalnej tarczy. Po kolacji wieczorne szusowanie oraz turniej gier na Xbox Kinect (MotionSports Adrenaline, Dance Central, Sport, Tekken).

Dzień 6: Po śniadaniu 4-godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie wyścigi rzędów na wesoło. Po kolacji roztańczone i rozśpiewane karaoke.

Dzień 7: Po śniadaniu 4-godzinne szkolenie na stoku. Po obiedzie zwiedzanie zapory na Jeziorze Solińskim oraz relaks na basenie Aquarius w Lesku. Po kolacji ognisko pożegnalne, podsumowanie obozu i wręczenie nagród i upominków dla każdego.

Dzień 8: Po śniadaniu, pobranie prowiantu na drogę, pożegnalna sesja zdjęciowa i powrót do domu.

 

2. Obóz rekreacyjny Bieszczadzką Adrenalina (wiek 7-19)

Dzień 1: Przyjazd do Lesko SKI, obiadokolacja, zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne i wieczór integracyjny.

Dzień 2: Po śniadaniu 2-go dnia gra terenowa ”Łamigłówki Biesa i Czada”. Po obiedzie wyłonimy mistrza origami podczas relaksacyjnej sesji w japońskim stylu. Po kolacji gra towarzyska „Wielki zakład”. Zadania słowne przetestują wasz zasób słów oraz pamięć, twórcze - pozwolą pochwalić się artystyczną duszą, a ruchowe - rozruszają całe ciało.

Dzień 3: Po śniadaniu relaks na basenie Aqarius w Lesku oraz kupowanie pamiątek w centrum. Po obiedzie podział na dwie „Bieszczadzkie Drużyny Survivalowe”, które 200 m od ośrodka zbudują leśne szałasy, rozpalą ogień i przygotują potrawy dla swoich kolegów. Po kolacji dyskoteka tematyczna.

Dzień 4: Po śniadaniu dnia gry planszowe (Alias Party, Twister, DiXit, Jenga, Uno, Mafia) oraz czas relaksu, opalania i wspólnego leniuchowania. Po obiedzie Bumper Ball czyli nowa, szalona forma gry w pikę. Uczestnicy wchodzą do dmuchanych kul, które gwarantują dużo śmiechu oraz solidną dawkę adrenaliny. Po kolacji film i dla chętnych wieczór pizzy.

Dzień 5: Po śniadaniu spacer na malowniczym stoku Lesko SKI - Weremień skąd rozpościera się malowniczy widok na całą okolicę. Tam urządzimy sobie zawody na ślizgaczach śnieżnych – czyli kto najdalej zjedzie mając do dyspozycji dmuchane koła czy inne odlotowe ślizgi. Po obiedzie strzelanie z broni pneumatycznej do tarczy i puszek oraz strzelanie z łuku do profesjonalnej tarczy. Po kolacji wieczorne szusowanie oraz turniej gier na Xbox Kinect (MotionSports Adrenaline, Dance Central, Sport, Tekken).

Dzień 6: Po śniadaniu Kuchenne Rewelacje – wspólnie przygotujecie przysmak kulinarny, porozmawiamy o zasadach savoir vivre i piramidzie zdrowego żywienia. Po obiedzie wyścigi rzędów na wesoło. Po kolacji roztańczone i rozśpiewane karaoke.

Dzień 7: Po śniadaniu dnia zimowe kino – 100% relaks. Po obiedzie zwiedzanie zapory na Jeziorze Solińskim oraz relaks na basenie Aquarius w Lesku. Po kolacji ognisko pożegnalne, podsumowanie obozu i wręczenie nagród i upominków dla każdego.

Dzień 8: Po śniadaniu, pobranie prowiantu na drogę, pożegnalna sesja zdjęciowa i powrót do domu.

 

Program fakultatywny

- Archery Tag - czyli strzelanie z łuku. Gra w terenie z wykorzystaniem bezpiecznych strzał. Zabawa, która podbija świat. – 35 PLN/os.

- Wizyta w parku linowym - 40 PLN /os.

- Wyprawa samochodami terenowymi 4x4 po bieszczadzkich lasach – 55 PLN/os. (samochody prowadzą przeszkoleni kierowcy)

- Bitwa paintballowa - 45 PLN /os. (cena zawiera: sprzęt, umundurowanie oraz 150 kul)

- Fotorelacja na płycie CD – 40 PLN/os.

 

Zakwaterowanie

7 noclegów w dwóch budynkach Kompleksu Lesko SKI – pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami i TV lub 5- osobowe domki typu „Chata” z łazienkami.

Do dyspozycji: świetlica, kawiarnia z zapleczem gastronomicznym, stół do ping-ponga, piłkarzyki, WiFi. W przypadku większej liczby uczestników istnieje mozlwiość zakwaterowania w Pensjonacie "U Kazika". Jeżeli będzie planowane kwaterowanie uczestników w Pensjonacie " U Kazika " rodzice będą informowani tydzień przed rozpoczęciem obozu.

 

Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.

 

Świadczenia

- 3 posiłki dziennie + podwieczorek w restauracji ośrodka Lesko SKI – Pensjonat.

- Pierwszy posiłek - kolacja w dniu przyjazdu, ostatni - śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę powrotną. Możliwość wykupienia diety wegetariańskiej - 100 PLN/ pobyt/ os.

-Transport- Autokar turystyczny.

-Ubezpieczenie Signal Iduna S.A.

-Opieka wychowawcy-instruktora.

-Realizacja programu.

 

Informacje praktyczne

- W przypadku złych warunków pogodowych zajęcia programowe mogą ulec modyfikacji.

SKI PASS na cały pobyt jest całkowicie za darmo.

-Dla osób które wyrażają chęć jeżdżenia większej ilości godzin, istnieje możliwość spędzania czasu na stoku również po obiedzie czy kolacji zastępując wybrane zajęcia rekreacyjne.

-Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast (o koszta pytaj w biurze)

-Wypożyczenie sprzętu:

 

Snowboard + buty - 180 PLN/ pobyt /os.

Gogle lub kask - 80 PLN/ pobyt /os .

 

-Osoby, które wykupiły fotorelację na płycie CD otrzymają ją drogą listowną po zakończeniu obozu.

 

TERMIN: 

11.01 - 18.01.2020

25.01 - 01.02.2020

08.02 - 15.02.2020

 

CENA: 1.349 zł/os    


(alm.)