Czarna Góra koło Białki Tatrzańskiej - zimowisko 2020

 

ZAKWATEROWANIE: Skalny Brzeg znajduje się w malowniczej miejscowości Czarna Góra na trasie pomiędzy Białką Tatrzańską, a Bukowiną Tatrzańską. Pensjonat o standardzie hotelu trzygwiazdkowego.  Zakwaterowanie w pokojach 4-5 osobowych z łazienkami i TV. 

 

WYŻYWIENIE:  podczas pobytu trzy posiłki dziennie (śniadania -bufet, obiad - serwowany, kolacja-bufet oraz drożdżówka i herbata na stok narciarski). Pierwsze świadczenie - kolacja, ostatnie świadczenie - śniadanie + suchy prowiant na drogę. Podczas pobytu całodzienny dostęp do wody oraz ciepłej herbaty.

 

PROGRAM

  Obóz przeznaczony jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nartami lub snowboardem oraz dla tych, którzy chcą podszkolić już nabyte umiejętności. W programie codzienne szkolenia na stokach w asyście wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Nauka od podstaw jak również szlifowanie już nabytych umiejętności będzie z pewnością dużą frajdą dla każdego uczestnika. Ponadto w programie :

  Wycieczka autokarowa do Zakopanego na Krupówki. Czas wolny na zakupy oraz spacer po Krupówkach to obowiązkowy punkt programu będąc na Podhalu.

  Wizyta w kompleksie basenów termalnych Termy Bania – 2,5 godzinny pobyt w strefie zabawy, w której znajdują się wewnętrzne i zewnętrzne baseny termalne napełnione wodą o temperaturze od 34°C do 38°C, całoroczne zjeżdżalnie, karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą,

   Kulig z pochodniami okolicznymi trasami będzie niezapomnianą atrakcją dla każdego. Podczas przejazdu zrobimy sobie przerwę na ognisko w lesie z pieczeniem kiełbasek i ciepłą herbatą.

   Piesza wycieczka na punkt widokowy w Czarnej Górze (Litwinka 903 m. n.p.m.), z którego rozpościera się wspaniały widok : na południe Tatry, na wschód Spisz i Pieniny, na północ Gorce a na zachód widok na Białkę Tatrzańską i kompleks narciarski Kotelnica  Białczańska.

  ponadto zorganizujemy Wam ognisko z pieczeniem kiełbasek na terenie ośrodka

  karaoke, kalambury, gry planszowe oraz zabawy w grupie umilą wieczory po dziennych szusowaniach

  zabawy w śniegu, zjazdy na sankach, konkurs na lepienie bałwana z pewnością dostarczą dużo uśmiechu 

  dyskoteka na terenie ośrodka to podstawa każdego zimowiska

 

RAMOWY PROGRAM:

Dzień 1: Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Czarnej Góry koło Białki Tatrzańskiej. Zakwaterowanie, kolacja, czas na dopasowanie nart i butów.

Dzień 2-7: Pobyt na miejscu, codzienne wyjścia na stoki narciarskie, w okolicy :

Ośrodek Narciarski Koziniec w Czarnej Górze – kompleks tras narciarskich położony na południowo-zachodnich zboczach góry Wierchowina w Czarnej Górze w gminie Bukowina Tatrzańska w powiecie tatrzańskim. Stacja znajduje się na wysokości 780 m n.p.m.  nauka oraz szkolenie jazdy, realizacja programu, wycieczki, spacery, zajęcia rekreacyjne oraz zabawy w grupie.

Dzień 8: Po śniadaniu wykwaterowanie. Wyjazd z Czarnej Góry. Przejazd do miejsca wsiadania. Obowiązkowy odbiór dziecka przez rodzica lub osobę upoważnioną.

 

TERMIN: 25.01 - 01.02.2020             

CENA ZA OSOBĘ: 1.599 zł 

                   

ŚWIADCZENIA: 

- przejazd autokarem z Poznania do Czarnej Góry koło Białki Tatrzańskiej, 

- zakwaterowanie w pensjonacie Skalny Brzeg w pokojach 4-5 osobowych z łazienkami,

- wyżywienie: 3 posiłki dziennie. Pierwszy: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną,

- ubezpieczenie NNW do 5.000 zł w kraju + SR (zwyżka za uprawianie sportów wysokiego ryzyka- narciarstwo, snowboard) ,

- opieka wychowawców podczas całego wyjazdu, 

- realizacja programu

 

CENA NIE ZAWIERA :

-karnet na 6 dni 480 zł / 6 dni (obowiązkowa opłata)

-wypożyczenie sprzętu bez kasku 300 zł / 6 dni

 

MIEJSCE WYJAZDU: Poznań, ul. Zwierzyniecka (godzina zostanie podana  w późniejszym terminie)

 

WAŻNE:

- Na obóz należy zabrać: kaski ochronne, strój i obuwie odpowiednie do zajęć na obozie, legitymację szkolną, plecak lub torbę na buty narciarskie, nieprzemakalną kurtkę oraz ciepły sweter lub polar, buty na zmianę, strój kąpielowy.

- Jeśli dziecko przyjmuje leki na stałe lub tymczasowo prosimy o taką informacje

- Odbiór dziecka przez opiekuna prawnego lub osobę do tego upoważnioną

- Każdy uczestnik musi mieć wypełnioną kartę kwalifikacyjną

- Zalecamy nie zabierać na wyjazd cennych przedmiotów. 

- Uwaga ! Organizator nie odpowiada za ewentualne kradzieże podczas trwania wypoczynku. Telefony komórkowe, sprzęt grający, biżuteria może być zabrana na wakacje tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.

 

(juv.)