VOUCHER TURYSTYCZNY

Idealny prezent niespodzianka dla bliskiej Ci osoby, a może pożądana forma wyróżnienia dla pracowników lub partnerów biznesowych?
 
Jakie lubisz robić prezenty niespodzianki?
Zbliża się termin wesela Twoich dzieci lub rocznica ślubu rodziców i poszukujesz wyjątkowego prezentu?
Czy próbowałeś kiedyś obdarować bonem wakacyjnym pracownika lub kontrahenta? 
Sprawdź sam!
Podróż to najbardziej niezwykły prezent, jakim możesz obdarować bliską osobę lub nagrodzić pracownika, ponieważ wiąże się ze wspaniałymi chwilami, które zostaną zapamiętane na całe życie. 
 

 

Voucher turystyczny można wykorzystać na wycieczki oferowane w naszym serwisie. Wybór miejsca, terminu, długości oraz charakter wyjazdu jest dowolny. Bon możemy wystawić na każdą kwotę oraz wykonać spersonalizowany projekt graficzny. Jeśli chcesz zamieścić logo firmy lub specjalny tekst, nie ma problemu - dostosujemy się do Twoich potrzeb! Wszystkie vouchery laminujemy i pakujemy w koperty.

         

 

Idealnie sprawdza się na każdą okazję!

Każdy z nas lubi dostawać prezenty, ale zdecydowana większość woli obdarowywać nimi bliskich! Nie ma nic cenniejszego niż ich uśmiech na twarzy i radość z otrzymanej niespodzianki. Każdemu jednak zdarza się problem z wyborem podarunku. W końcu chcielibyśmy, aby prezent był oryginalny i dopasowany do osoby, której go sprawiamy. Czasami ciężko trafić w gust lub nie zawsze mamy czas, żeby chodzić po galeriach i szukać odpowiedniego upominku. Co zrobić w takiej sytuacji?

Jeśli nie masz pomysłu na prezent zgłoś się do biura planujemywakacje.pl - przygotujemy specjalny voucher turystyczny na Twoje zamówienie!

 

 

Decydując się na zakup i podarowanie vouchera, nie musisz się martwić, czy prezent będzie udany. Voucher ucieszy każdą osobę. W końcu to ona sama zadecyduje dokąd chciałaby pojechać. Do wyboru mamy ponad 10.000 wycieczek w każdy zakątek świata - oferty od wszystkich liczących się organizatorów turystycznych w Polsce tj. Itaka, Rainbow, Wezyr, Grecos, Neckermann oraz wielu innych. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Wszystkie vouchery są robione na indywidualne zapytanie. Wygląd, treść, kolory oraz kwota – wszystko to jest do ustalenia z naszymi pracownikami. Dołożymy wszelkich starań, aby voucher był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłeś.

Mamy nadzieję, że gdy będziesz wręczać nasz voucher bliskiej osobie zobaczysz uśmiech i zadowolenie na jej twarzy!