JAK REZERWOWAĆ?

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest bajecznie proste. Tutaj dowiesz się, jak krok po kroku zakupić wymarzone wczasy.

1. Wyszukaj najlepszą ofertę  
Wypełniając odpowiednie pola wyszukiwarki określ, jakiej wycieczki szukasz. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji, które spełniają Twoje oczekiwania. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia.

 

2. Dokonaj wstępnej rezerwacji  
Jest ona zupełnie niezobowiązująca. Po podaniu terminu, miejsca wylotu, rodzaju wyżywienia i zakwaterowania oraz odpowiednich parametrów nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora, a następnie dokonają wstępnej rezerwacji.

 

3. Czekaj na kontakt naszych konsultantów  
Po dokonaniu rezerwacji w danym biurze podróży nasi konsultanci niezwłocznie skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji.

 

4. Podpisz umowę  
Na tym etapie zdecyduj, w jaki sposób chcesz podpisać umowę (po wysłaniu jej przez nas na wskazany mail lub faks albo osobiście u nas w biurze). Następnie po podpisaniu umowy odeślij ją na adres naszego biura podróży.

 

5. Dokonaj opłaty  
Na podany w umowie numer konta bankowego przelej ustaloną kwotę za wyjazd.

 

6. Otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji  
Z tym dokumentem udasz się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.

 

7. Dwa dni przed wyjazdem/wylotem skontaktujemy się z Tobą  
Wtedy potwierdzamy godzinę wylotu lub wyjazdu i życzymy Ci niezapomnianych wczasów.

 

8.Teraz już tylko pozostaje Ci pakowanie walizek i spędzenie niezapomnianych chwil! :)

 

Życzymy udanego urlopu!

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

 

  biuro@juventur.poznan.pl

 

 
UWAGA!
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenia rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.